P35-250SXA
Hua Hua
Tau Wae: P35-250SXA
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P35-250SXA.pdf
Waehere Stock 500 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P35-250SXA
Tau Wae P35-250SXA Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 500 pcs Pepa Raraunga P35-250SXA.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 250V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 230 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 2.01" H (88.9mm x 63.5mm x 51.0mm) Raupapa P3
Paa / Case 7-DIP Module, 5 Leads Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.2%
Raina Raina 0.1% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 250V 60mA 105 ~ 230 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 60mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Ngā Hua e hāngai ana
P35-250SX
P35-250SX
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 457 pcs
Tikiake: P35-250SX.pdf
RFQ
P35-250SW
P35-250SW
Kaihanga: Daburn
I roto i te taonga: 518 pcs
Tikiake: P35-250SW.pdf
RFQ
P35-5/22
P35-5/22
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 5VDC OUT
I roto i te taonga: 805 pcs
Tikiake: P35-5/22.pdf
P35-5
P35-5
I roto i te taonga: 692 pcs
Tikiake: P35-5.pdf
P35-5-FST
P35-5-FST
I roto i te taonga: 545 pcs
Tikiake: P35-5-FST.pdf
P35-250SQ
P35-250SQ
I roto i te taonga: 438 pcs
Tikiake: P35-250SQ.pdf
I roto i te taonga: 621 pcs
Tikiake: P35-5-04.pdf
P35-250SAX
P35-250SAX
I roto i te taonga: 483 pcs
Tikiake: P35-250SAX.pdf
P35-250SQX
P35-250SQX
I roto i te taonga: 512 pcs
Tikiake: P35-250SQX.pdf
P35-50S
P35-50S
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 548 pcs
Tikiake: P35-50S.pdf
P35-250ST
P35-250ST