P34-75SXE
Hua Hua
Tau Wae: P34-75SXE
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P34-75SXE.pdf
Waehere Stock 519 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 519 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P34-75SXE
Tau Wae P34-75SXE Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 519 pcs Pepa Raraunga P34-75SXE.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 75V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 240 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) Raupapa P3
Paa / Case 7-DIP Module, 5 Leads Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.2%
Raina Raina 0.05% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 75V 150mA 105 ~ 240 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 150mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P3403AA
P3403AA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDAC SYM 3CHP 300V 150A TO-220
I roto i te taonga: 4451 pcs
Tikiake: P3403AA.pdf
RFQ
P34-75SQ
P34-75SQ
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 516 pcs
Tikiake: P34-75SQ.pdf
RFQ
P34-FST
P34-FST
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT
I roto i te taonga: 499 pcs
Tikiake: P34-FST.pdf
P3403AALRP
P3403AALRP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 42126 pcs
Tikiake: P3403AALRP.pdf
P34-75SXA
P34-75SXA
I roto i te taonga: 581 pcs
Tikiake: P34-75SXA.pdf
P34-75SX
P34-75SX
I roto i te taonga: 542 pcs
Tikiake: P34-75SX.pdf
P3403AAL
P3403AAL
Whakaahuatanga: SIDACTOR 3CHP 300V 150A TO-220
Tikiake: P3403AAL.pdf
P340
P340
Kaihanga: Klein Tools
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER PHILLIPS #2, #3 6"
Tikiake: P340.pdf
P34/22
P34/22