P34-50SXE
Hua Hua
Tau Wae: P34-50SXE
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P34-50SXE.pdf
Waehere Stock 510 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 510 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P34-50SXE
Tau Wae P34-50SXE Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 510 pcs Pepa Raraunga P34-50SXE.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 50V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 240 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) Raupapa P3
Paa / Case 7-DIP Module, 5 Leads Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.2%
Raina Raina 0.05% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 50V 200mA 105 ~ 240 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 200mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P34-50SX
P34-50SX
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 613 pcs
Tikiake: P34-50SX.pdf
RFQ
P34-50SQ
P34-50SQ
Kaihanga: Daburn
I roto i te taonga: 578 pcs
Tikiake: P34-50SQ.pdf
RFQ
P34-5AX
P34-5AX
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 5VDC OUT
I roto i te taonga: 630 pcs
Tikiake: P34-5AX.pdf
P34-50SQX
P34-50SQX
I roto i te taonga: 594 pcs
Tikiake: P34-50SQX.pdf
P34-50ST
P34-50ST
I roto i te taonga: 542 pcs
Tikiake: P34-50ST.pdf
P34-5SM
P34-5SM
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 5VDC OUTPUT