P34-24SQX
Hua Hua
Tau Wae: P34-24SQX
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P34-24SQX.pdf
Waehere Stock 582 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 582 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P34-24SQX
Tau Wae P34-24SQX Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 582 pcs Pepa Raraunga P34-24SQX.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Whakauru 100 ~ 125 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Raupapa P3
Paa / Case 7-DIP Module, 5 Leads Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.1%
Raina Raina 0.1% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 200mA 100 ~ 125 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 200mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P34-24SW
P34-24SW
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 563 pcs
Tikiake: P34-24SW.pdf
RFQ
P34-24T
P34-24T
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 24VDC OUT
I roto i te taonga: 437 pcs
Tikiake: P34-24T.pdf
RFQ
P34-24S/22
P34-24S/22
I roto i te taonga: 525 pcs
Tikiake: P34-24S/22.pdf
P34-24SXA
P34-24SXA
I roto i te taonga: 602 pcs
Tikiake: P34-24SXA.pdf
P34-24SQ
P34-24SQ
I roto i te taonga: 603 pcs
Tikiake: P34-24SQ.pdf
P34-24S
P34-24S