P34-180SXE
Hua Hua
Tau Wae: P34-180SXE
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P34-180SXE.pdf
Waehere Stock 555 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 555 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P34-180SXE
Tau Wae P34-180SXE Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 555 pcs Pepa Raraunga P34-180SXE.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 180V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 240 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) Raupapa P3
Paa / Case 7-DIP Module, 5 Leads Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.2%
Raina Raina 0.05% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 180V 55mA 105 ~ 240 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 55mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Ngā Hua e hāngai ana
P34-180SQX
P34-180SQX
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 479 pcs
Tikiake: P34-180SQX.pdf
RFQ
P34-1AX
P34-1AX
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT
I roto i te taonga: 577 pcs
Tikiake: P34-1AX.pdf
RFQ
P34-1W
P34-1W
I roto i te taonga: 539 pcs
Tikiake: P34-1W.pdf
P34-180SQ
P34-180SQ
I roto i te taonga: 547 pcs
Tikiake: P34-180SQ.pdf
P34-1Q
P34-1Q
I roto i te taonga: 606 pcs
Tikiake: P34-1Q.pdf
P34-1X
P34-1X
I roto i te taonga: 480 pcs
Tikiake: P34-1X.pdf
P34-180SX
P34-180SX
I roto i te taonga: 463 pcs
Tikiake: P34-180SX.pdf
P34-180SXA
P34-180SXA
I roto i te taonga: 515 pcs
Tikiake: P34-180SXA.pdf
P34-180ST
P34-180ST
I roto i te taonga: 565 pcs
Tikiake: P34-180ST.pdf
P34-1T
P34-1T
I roto i te taonga: 495 pcs
Tikiake: P34-1T.pdf
P34-180SW
P34-180SW
I roto i te taonga: 560 pcs
Tikiake: P34-180SW.pdf
P34-1QX
P34-1QX
I roto i te taonga: 530 pcs
Tikiake: P34-1QX.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel