P34-12SXE
Hua Hua
Tau Wae: P34-12SXE
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P34-12SXE.pdf
Waehere Stock 613 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 613 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P34-12SXE
Tau Wae P34-12SXE Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 613 pcs Pepa Raraunga P34-12SXE.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 240 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Raupapa P3
Paa / Case 7-DIP Module, 5 Leads Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.1%
Raina Raina 0.1% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 200mA 105 ~ 240 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 200mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P34-12XA
P34-12XA
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT
I roto i te taonga: 593 pcs
Tikiake: P34-12XA.pdf
RFQ
P34-12X
P34-12X
Kaihanga: Daburn
I roto i te taonga: 602 pcs
Tikiake: P34-12X.pdf
RFQ
P34-12SQX
P34-12SQX
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 666 pcs
Tikiake: P34-12SQX.pdf
P34-12W
P34-12W
I roto i te taonga: 576 pcs
Tikiake: P34-12W.pdf
P34-150
P34-150
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 150VDC OUTPUT