P34-12S/22
Hua Hua
Tau Wae: P34-12S/22
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P34-12S/22.pdf
Waehere Stock 651 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 651 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P34-12S/22
Tau Wae P34-12S/22 Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 651 pcs Pepa Raraunga P34-12S/22.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 125 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Raupapa P3
Paa / Case 5-DIP Module Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.1%
Raina Raina 0.1% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 200mA 105 ~ 125 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 200mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P34-12SQ
P34-12SQ
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 581 pcs
Tikiake: P34-12SQ.pdf
RFQ
P34-12ST
P34-12ST
Kaihanga: Daburn
I roto i te taonga: 767 pcs
Tikiake: P34-12ST.pdf
RFQ
P34-12Q
P34-12Q
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT
I roto i te taonga: 479 pcs
Tikiake: P34-12Q.pdf
P34-12S-04
P34-12S-04
I roto i te taonga: 720 pcs
Tikiake: P34-12S-04.pdf
P34-12QX
P34-12QX
I roto i te taonga: 465 pcs
Tikiake: P34-12QX.pdf
P34-12S
P34-12S