P34-100SXA
Hua Hua
Tau Wae: P34-100SXA
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P34-100SXA.pdf
Waehere Stock 549 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 549 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P34-100SXA
Tau Wae P34-100SXA Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 549 pcs Pepa Raraunga P34-100SXA.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 100V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 230 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) Raupapa P3
Paa / Case 7-DIP Module, 5 Leads Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.2%
Raina Raina 0.05% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 100V 100mA 105 ~ 230 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 100mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Ngā Hua e hāngai ana
P34-100SAX
P34-100SAX
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 597 pcs
Tikiake: P34-100SAX.pdf
RFQ
P34-10S
P34-10S
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 761 pcs
Tikiake: P34-10S.pdf
RFQ
P34-100SW
P34-100SW
I roto i te taonga: 468 pcs
Tikiake: P34-100SW.pdf
P34-100ST
P34-100ST
I roto i te taonga: 542 pcs
Tikiake: P34-100ST.pdf
P34-100SX
P34-100SX