P34-100S-04
DaburnDaburn
Daburn
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P34-100S-04
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P34-100S-04.pdf
Waehere Stock 483 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 483 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P34-100S-04
Tau Wae P34-100S-04 Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 483 pcs Pepa Raraunga P34-100S-04.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 100V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 125 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) Raupapa P3
Paa / Case 7-DIP Module, 5 Leads Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.2%
Raina Raina 0.05% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 100V 100mA 105 ~ 125 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 100mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P34-1-04
P34-1-04
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT
I roto i te taonga: 654 pcs
Tikiake: P34-1-04.pdf
RFQ
P34-100SQX
P34-100SQX
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 448 pcs
Tikiake: P34-100SQX.pdf
RFQ
P34-100SAX
P34-100SAX
I roto i te taonga: 597 pcs
Tikiake: P34-100SAX.pdf
P34-100S
P34-100S
I roto i te taonga: 656 pcs
Tikiake: P34-100S.pdf
I roto i te taonga: 557 pcs
Tikiake: P34-1/22.pdf
I roto i te taonga: 504 pcs
P34-100S-FST
P34-100S-FST
I roto i te taonga: 534 pcs
Tikiake: P34-100S-FST.pdf
P34-1
P34-1