P33-50SXE
Hua Hua
Tau Wae: P33-50SXE
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P33-50SXE.pdf
Waehere Stock 618 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 618 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P33-50SXE
Tau Wae P33-50SXE Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 618 pcs Pepa Raraunga P33-50SXE.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 50V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 240 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Raupapa P3
Paa / Case 7-DIP Module, 5 Leads Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.2%
Raina Raina 0.05% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 50V 100mA 105 ~ 240 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 100mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Ngā Hua e hāngai ana
P33-50SQ
P33-50SQ
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 684 pcs
Tikiake: P33-50SQ.pdf
RFQ
P33-5QX
P33-5QX
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 5VDC OUT
I roto i te taonga: 677 pcs
Tikiake: P33-5QX.pdf
RFQ
P33-50SQX
P33-50SQX
I roto i te taonga: 630 pcs
Tikiake: P33-50SQX.pdf
P33-50SX
P33-50SX
I roto i te taonga: 638 pcs
Tikiake: P33-50SX.pdf
P33-50SXA
P33-50SXA
I roto i te taonga: 581 pcs
Tikiake: P33-50SXA.pdf
P33-5T
P33-5T
I roto i te taonga: 784 pcs
Tikiake: P33-5T.pdf
P33-50ST
P33-50ST
I roto i te taonga: 617 pcs
Tikiake: P33-50ST.pdf
P33-5AX
P33-5AX
I roto i te taonga: 664 pcs
Tikiake: P33-5AX.pdf
P33-5W
P33-5W
I roto i te taonga: 711 pcs
Tikiake: P33-5W.pdf
P33-5X
P33-5X
I roto i te taonga: 628 pcs
Tikiake: P33-5X.pdf
P33-5Q
P33-5Q
I roto i te taonga: 652 pcs
Tikiake: P33-5Q.pdf
P33-50SW
P33-50SW
I roto i te taonga: 543 pcs
Tikiake: P33-50SW.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel