P33-50S/22
Hua Hua
Tau Wae: P33-50S/22
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P33-50S/22.pdf
Waehere Stock 762 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 762 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P33-50S/22
Tau Wae P33-50S/22 Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 762 pcs Pepa Raraunga P33-50S/22.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 50V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 125 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Raupapa P3
Paa / Case 5-DIP Module Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.2%
Raina Raina 0.05% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 50V 100mA 105 ~ 125 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 100mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Ngā Hua e hāngai ana
P33-50SQX
P33-50SQX
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 630 pcs
Tikiake: P33-50SQX.pdf
RFQ
P33-5-04
P33-5-04
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 5VDC OUT
I roto i te taonga: 788 pcs
Tikiake: P33-5-04.pdf
RFQ
P33-50SAX
P33-50SAX
I roto i te taonga: 567 pcs
Tikiake: P33-50SAX.pdf
P33-50SX
P33-50SX
I roto i te taonga: 638 pcs
Tikiake: P33-50SX.pdf
P33-50S
P33-50S
I roto i te taonga: 755 pcs
Tikiake: P33-50S.pdf
P33-50SW
P33-50SW
I roto i te taonga: 543 pcs
Tikiake: P33-50SW.pdf