P33-48SXE
Hua Hua
Tau Wae: P33-48SXE
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 48VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P33-48SXE.pdf
Waehere Stock 579 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 579 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P33-48SXE
Tau Wae P33-48SXE Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 48VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 579 pcs Pepa Raraunga P33-48SXE.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 240 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Raupapa P3
Paa / Case 7-DIP Module, 5 Leads Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.2%
Raina Raina 0.2% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 100mA 105 ~ 240 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 100mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P33-5/22
P33-5/22
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 5VDC OUT
I roto i te taonga: 734 pcs
Tikiake: P33-5/22.pdf
RFQ
Kaihanga: Daburn
I roto i te taonga: 788 pcs
Tikiake: P33-5-04.pdf
RFQ
P33-5-FST
P33-5-FST
I roto i te taonga: 661 pcs
Tikiake: P33-5-FST.pdf
P33-48SX
P33-48SX
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 48VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 611 pcs
Tikiake: P33-48SX.pdf
P33-5
P33-5
I roto i te taonga: 895 pcs
Tikiake: P33-5.pdf
P33-48SXA
P33-48SXA
I roto i te taonga: 751 pcs
Tikiake: P33-48SXA.pdf
P33-50S
P33-50S
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT