P33-24SXA
Hua Hua
Tau Wae: P33-24SXA
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P33-24SXA.pdf
Waehere Stock 601 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 601 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P33-24SXA
Tau Wae P33-24SXA Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 601 pcs Pepa Raraunga P33-24SXA.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 230 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 0.88" H (88.9mm x 63.5mm x 22.4mm) Raupapa P3
Paa / Case 7-DIP Module, 5 Leads Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.1%
Raina Raina 0.1% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 100mA 105 ~ 230 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 100mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P33-24SW
P33-24SW
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 542 pcs
Tikiake: P33-24SW.pdf
RFQ
P33-24SAX
P33-24SAX
Kaihanga: Daburn
I roto i te taonga: 577 pcs
Tikiake: P33-24SAX.pdf
RFQ
P33-24W
P33-24W
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 24VDC OUT
I roto i te taonga: 616 pcs
Tikiake: P33-24W.pdf
P33-24T
P33-24T
I roto i te taonga: 561 pcs
Tikiake: P33-24T.pdf
P33-24X
P33-24X