P33-200S-04
DaburnDaburn
Daburn
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P33-200S-04
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P33-200S-04.pdf
Waehere Stock 602 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 602 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P33-200S-04
Tau Wae P33-200S-04 Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 602 pcs Pepa Raraunga P33-200S-04.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 200V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 125 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Raupapa P3
Paa / Case 7-DIP Module, 5 Leads Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.2%
Raina Raina 0.05% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 200V 25mA 105 ~ 125 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 25mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P33-200S-FST
P33-200S-FST
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 469 pcs
Tikiake: P33-200S-FST.pdf
RFQ
P33-1XA
P33-1XA
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT
I roto i te taonga: 644 pcs
Tikiake: P33-1XA.pdf
RFQ
P33-1T
P33-1T
I roto i te taonga: 716 pcs
Tikiake: P33-1T.pdf
P33-200SQX
P33-200SQX
I roto i te taonga: 532 pcs
Tikiake: P33-200SQX.pdf
P33-1X
P33-1X
I roto i te taonga: 533 pcs
Tikiake: P33-1X.pdf
P33-1XE
P33-1XE