P33-150SXE
Hua Hua
Tau Wae: P33-150SXE
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 150VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P33-150SXE.pdf
Waehere Stock 562 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 562 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P33-150SXE
Tau Wae P33-150SXE Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 150VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 562 pcs Pepa Raraunga P33-150SXE.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 150V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 240 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Raupapa P3
Paa / Case 7-DIP Module, 5 Leads Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.2%
Raina Raina 0.05% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 150V 35mA 105 ~ 240 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 35mA Whakaaetanga CE, cURus, UL