P33-10SXA
Hua Hua
Tau Wae: P33-10SXA
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P33-10SXA.pdf
Waehere Stock 631 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 631 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P33-10SXA
Tau Wae P33-10SXA Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 631 pcs Pepa Raraunga P33-10SXA.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 10V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 230 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 0.88" H (88.9mm x 63.5mm x 22.4mm) Raupapa P3
Paa / Case 7-DIP Module, 5 Leads Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.1%
Raina Raina 0.1% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 10V 150mA 105 ~ 230 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 150mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P33-10XE
P33-10XE
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 10VDC OUT
I roto i te taonga: 605 pcs
Tikiake: P33-10XE.pdf
RFQ
P33-10X
P33-10X
Kaihanga: Daburn
I roto i te taonga: 633 pcs
Tikiake: P33-10X.pdf
RFQ
P33-10W
P33-10W