P32-50SXE
Hua Hua
Tau Wae: P32-50SXE
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P32-50SXE.pdf
Waehere Stock 579 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 579 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P32-50SXE
Tau Wae P32-50SXE Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 579 pcs Pepa Raraunga P32-50SXE.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 50V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 240 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Raupapa P3
Paa / Case 7-DIP Module, 5 Leads Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.2%
Raina Raina 0.05% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 50V 50mA 105 ~ 240 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 50mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Ngā Hua e hāngai ana
P32-5Q
P32-5Q
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 5VDC OUT
I roto i te taonga: 708 pcs
Tikiake: P32-5Q.pdf
RFQ
P32-50SX
P32-50SX
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 757 pcs
Tikiake: P32-50SX.pdf
RFQ
P32-50SW
P32-50SW
I roto i te taonga: 731 pcs
Tikiake: P32-50SW.pdf
P32-5AX
P32-5AX
I roto i te taonga: 728 pcs
Tikiake: P32-5AX.pdf
P32-5X
P32-5X
I roto i te taonga: 639 pcs
Tikiake: P32-5X.pdf
P32-50SQ
P32-50SQ
I roto i te taonga: 650 pcs
Tikiake: P32-50SQ.pdf
P32-50SQX
P32-50SQX
I roto i te taonga: 694 pcs
Tikiake: P32-50SQX.pdf
P32-5T
P32-5T
I roto i te taonga: 784 pcs
Tikiake: P32-5T.pdf
P32-5QX
P32-5QX
I roto i te taonga: 738 pcs
Tikiake: P32-5QX.pdf
P32-50SXA
P32-50SXA
I roto i te taonga: 715 pcs
Tikiake: P32-50SXA.pdf
P32-5W
P32-5W
I roto i te taonga: 599 pcs
Tikiake: P32-5W.pdf
P32-50ST
P32-50ST
I roto i te taonga: 560 pcs
Tikiake: P32-50ST.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel