P32-50S-04
DaburnDaburn
Daburn
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P32-50S-04
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P32-50S-04.pdf
Waehere Stock 746 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 746 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P32-50S-04
Tau Wae P32-50S-04 Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 746 pcs Pepa Raraunga P32-50S-04.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 50V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 125 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Raupapa P3
Paa / Case 7-DIP Module, 5 Leads Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.2%
Raina Raina 0.05% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 50V 50mA 105 ~ 125 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 50mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P32-5-FST
P32-5-FST
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 5VDC OUT
I roto i te taonga: 738 pcs
Tikiake: P32-5-FST.pdf
RFQ
P32-50S/22
P32-50S/22
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 815 pcs
Tikiake: P32-50S/22.pdf
RFQ
P32-5/22
P32-5/22
I roto i te taonga: 685 pcs
Tikiake: P32-5/22.pdf
P32-50S
P32-50S
I roto i te taonga: 679 pcs
Tikiake: P32-50S.pdf
P32-50S-FST
P32-50S-FST
I roto i te taonga: 622 pcs
Tikiake: P32-50S-FST.pdf
P32-50SQX
P32-50SQX
I roto i te taonga: 694 pcs
Tikiake: P32-50SQX.pdf
I roto i te taonga: 624 pcs
Tikiake: P32-5-04.pdf
P32-50SQ
P32-50SQ
I roto i te taonga: 650 pcs
Tikiake: P32-50SQ.pdf
P32-48SXE
P32-48SXE
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 48VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 776 pcs
Tikiake: P32-48SXE.pdf
P32-5
P32-5
I roto i te taonga: 692 pcs
Tikiake: P32-5.pdf
P32-50ST
P32-50ST