P32-48SXA
Hua Hua
Tau Wae: P32-48SXA
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 48VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P32-48SXA.pdf
Waehere Stock 648 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 648 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P32-48SXA
Tau Wae P32-48SXA Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 48VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 648 pcs Pepa Raraunga P32-48SXA.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 230 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Raupapa P3
Paa / Case 7-DIP Module, 5 Leads Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.2%
Raina Raina 0.2% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 50mA 105 ~ 230 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 50mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P32-5-04
P32-5-04
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 5VDC OUT
I roto i te taonga: 624 pcs
Tikiake: P32-5-04.pdf
RFQ
P32-48SQ
P32-48SQ
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 48VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 753 pcs
Tikiake: P32-48SQ.pdf
RFQ
P32-48ST
P32-48ST
I roto i te taonga: 623 pcs
Tikiake: P32-48ST.pdf
P32-50S
P32-50S
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 679 pcs
Tikiake: P32-50S.pdf
P32-48SX
P32-48SX
I roto i te taonga: 663 pcs
Tikiake: P32-48SX.pdf