P32-250SQX
Hua Hua
Tau Wae: P32-250SQX
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P32-250SQX.pdf
Waehere Stock 541 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 541 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P32-250SQX
Tau Wae P32-250SQX Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 541 pcs Pepa Raraunga P32-250SQX.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 250V
Momotuhi - Whakauru 100 ~ 125 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Raupapa P3
Paa / Case 7-DIP Module, 5 Leads Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.2%
Raina Raina 0.05% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 250V 10mA 100 ~ 125 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 10mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P32-250SAX
P32-250SAX
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 545 pcs
Tikiake: P32-250SAX.pdf
RFQ
P32-48S
P32-48S
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 48VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 759 pcs
Tikiake: P32-48S.pdf
RFQ
I roto i te taonga: 609 pcs
Tikiake: P32-250S.pdf
P32-250S-04
P32-250S-04
I roto i te taonga: 509 pcs
Tikiake: P32-250S-04.pdf
P32-250SQ
P32-250SQ