P32-200SXE
Hua Hua
Tau Wae: P32-200SXE
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P32-200SXE.pdf
Waehere Stock 640 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 640 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P32-200SXE
Tau Wae P32-200SXE Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 640 pcs Pepa Raraunga P32-200SXE.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 200V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 240 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Raupapa P3
Paa / Case 7-DIP Module, 5 Leads Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.2%
Raina Raina 0.05% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 200V 12mA 105 ~ 240 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 12mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P32-24AX
P32-24AX
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 24VDC OUT
I roto i te taonga: 626 pcs
Tikiake: P32-24AX.pdf
RFQ
P32-24Q
P32-24Q
Kaihanga: Daburn
I roto i te taonga: 625 pcs
Tikiake: P32-24Q.pdf
RFQ
P32-200SW
P32-200SW
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 592 pcs
Tikiake: P32-200SW.pdf
P32-200SX
P32-200SX
I roto i te taonga: 624 pcs
Tikiake: P32-200SX.pdf
P32-24
P32-24