P32-200S-04
DaburnDaburn
Daburn
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P32-200S-04
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P32-200S-04.pdf
Waehere Stock 585 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 585 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P32-200S-04
Tau Wae P32-200S-04 Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 585 pcs Pepa Raraunga P32-200S-04.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 200V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 125 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Raupapa P3
Paa / Case 7-DIP Module, 5 Leads Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.2%
Raina Raina 0.05% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 200V 12mA 105 ~ 125 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 12mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P32-200SQX
P32-200SQX
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 597 pcs
Tikiake: P32-200SQX.pdf
RFQ
P32-200S/22
P32-200S/22
Kaihanga: Daburn
I roto i te taonga: 663 pcs
Tikiake: P32-200S/22.pdf
RFQ
P32-1X
P32-1X
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT
I roto i te taonga: 611 pcs
Tikiake: P32-1X.pdf
P32-200S-FST
P32-200S-FST
I roto i te taonga: 663 pcs
Tikiake: P32-200S-FST.pdf
P32-200SAX
P32-200SAX
I roto i te taonga: 627 pcs
Tikiake: P32-200SAX.pdf
P32-1XA
P32-1XA
I roto i te taonga: 682 pcs
Tikiake: P32-1XA.pdf
P32-1T
P32-1T
I roto i te taonga: 561 pcs
Tikiake: P32-1T.pdf
P32-200ST
P32-200ST
I roto i te taonga: 530 pcs
Tikiake: P32-200ST.pdf
P32-200SQ
P32-200SQ
I roto i te taonga: 627 pcs
Tikiake: P32-200SQ.pdf
P32-1XE
P32-1XE
I roto i te taonga: 691 pcs
Tikiake: P32-1XE.pdf
P32-1W
P32-1W
I roto i te taonga: 594 pcs
Tikiake: P32-1W.pdf
P32-200S
P32-200S
I roto i te taonga: 719 pcs
Tikiake: P32-200S.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel