P32-18SMQ
Hua Hua
Tau Wae: P32-18SMQ
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 18VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P32-18SMQ.pdf
Waehere Stock 727 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 727 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P32-18SMQ
Tau Wae P32-18SMQ Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 18VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 727 pcs Pepa Raraunga P32-18SMQ.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 18V
Momotuhi - Whakauru 100 ~ 125 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 2.25" L x 1.75" W x 1.00" H (57.2mm x 44.5mm x 25.4mm) Raupapa P3
Paa / Case 5-DIP Module Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.1%
Raina Raina 0.1% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 18V 50mA 100 ~ 125 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 50mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P32-18SM-04
P32-18SM-04
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 18VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 873 pcs
Tikiake: P32-18SM-04.pdf
RFQ
P32-18SM
P32-18SM
Kaihanga: Daburn
I roto i te taonga: 984 pcs
Tikiake: P32-18SM.pdf
RFQ
P32-18SMT
P32-18SMT
I roto i te taonga: 763 pcs
Tikiake: P32-18SMT.pdf
P32-18SMXE
P32-18SMXE
I roto i te taonga: 850 pcs
Tikiake: P32-18SMXE.pdf
P32-18SMQX
P32-18SMQX