P32-150S-04
DaburnDaburn
Daburn
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P32-150S-04
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 150VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P32-150S-04.pdf
Waehere Stock 522 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 522 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P32-150S-04
Tau Wae P32-150S-04 Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 150VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 522 pcs Pepa Raraunga P32-150S-04.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 150V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 125 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 0.88" H (88.9mm x 63.5mm x 22.4mm) Raupapa P3
Paa / Case 7-DIP Module, 5 Leads Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.2%
Raina Raina 0.05% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 150V 17mA 105 ~ 125 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 17mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P32-150S-FST
P32-150S-FST
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 150VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 488 pcs
Tikiake: P32-150S-FST.pdf
RFQ
P32-12W
P32-12W
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT
I roto i te taonga: 580 pcs
Tikiake: P32-12W.pdf
RFQ
P32-12XA
P32-12XA
I roto i te taonga: 517 pcs
Tikiake: P32-12XA.pdf
P32-12T
P32-12T
I roto i te taonga: 509 pcs
Tikiake: P32-12T.pdf
P32-150S/22
P32-150S/22
I roto i te taonga: 704 pcs
Tikiake: P32-150S/22.pdf
P32-12XE
P32-12XE
I roto i te taonga: 499 pcs
Tikiake: P32-12XE.pdf
P32-12X
P32-12X
I roto i te taonga: 520 pcs
Tikiake: P32-12X.pdf
P32-150S
P32-150S