P32-100S-04
DaburnDaburn
Daburn
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P32-100S-04
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P32-100S-04.pdf
Waehere Stock 623 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 623 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P32-100S-04
Tau Wae P32-100S-04 Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 623 pcs Pepa Raraunga P32-100S-04.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 100V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 125 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Raupapa P3
Paa / Case 7-DIP Module, 5 Leads Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.2%
Raina Raina 0.05% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 100V 25mA 105 ~ 125 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 25mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P32-04
P32-04
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT
I roto i te taonga: 651 pcs
Tikiake: P32-04.pdf
RFQ
P32-100S
P32-100S
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 775 pcs
Tikiake: P32-100S.pdf
RFQ
P32-100ST
P32-100ST
I roto i te taonga: 569 pcs
Tikiake: P32-100ST.pdf
I roto i te taonga: 642 pcs
Tikiake: P32-1/22.pdf