P31-12M-04
DaburnDaburn
Daburn
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P31-12M-04
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT
Ngā Rauemi: P31-12M-04.pdf
Waehere Stock 671 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 671 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P31-12M-04
Tau Wae P31-12M-04 Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 671 pcs Pepa Raraunga P31-12M-04.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 -12V Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 125 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 2.01" L x 2.01" W x 0.87" H (51.0mm x 51.0mm x 22.2mm) Raupapa P3
Paa / Case 5-DIP Module Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.1%
Raina Raina 0.1% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 25mA, 25mA 105 ~ 125 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 25mA, 25mA Whakaaetanga CE, cURus, UL