LWB60-48S12
DaburnDaburn
Daburn
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LWB60-48S12
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 60W
Ngā Rauemi: LWB60-48S12.pdf
Waehere Stock 573 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 573 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LWB60-48S12
Tau Wae LWB60-48S12 Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 60W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 573 pcs Pepa Raraunga LWB60-48S12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 1.6kV Momotuhi - Input (Min) 18V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa LWB60 Mana (Watts) 60W
Paa / Case 6-DIP Module Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP
He pai 92% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 5A 18V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 5A Nga tono ITE (Commercial)