2215/28OR-100
DaburnDaburn
2215/28OR-100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2215/28OR-100
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua HOOK-UP STRND 28AWG ORANGE 100'
Ngā Rauemi: 2215/28OR-100.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2215/28OR-100
Tau Wae 2215/28OR-100 Kaihanga Daburn
He Rahinga Kei te wātea 2476 pcs Pepa Raraunga 2215/28OR-100.pdf
Waea Wire 28 AWG Tuhinga 1000V
Raupapa MIL-W-16878 Type C Ratonga UL Style 1430
Ētahi Ingoa 2215/28 OR-100 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Te roa 100.0' (30.5m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Orange Tae (Whakangungu) Te Poaka 0.016" (0.41mm)
Tae (Whakanui) Nga mea Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated Tae (Whakanoho) Taimana 0.047" (1.19mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 28 AWG Hook-Up Wire 7/36 Orange 1000V 100.0' (30.5m)