2201/24WH-100
DaburnDaburn
2201/24WH-100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2201/24WH-100
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua HOOK-UP STRND 24AWG WHITE 100'
Ngā Rauemi: 2201/24WH-100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2201/24WH-100
Tau Wae 2201/24WH-100 Kaihanga Daburn
He Rahinga Kei te wātea 3754 pcs Pepa Raraunga 2201/24WH-100.pdf
Waea Wire 24 AWG Tuhinga 600V
Raupapa MIL-W-16878 Type B Ratonga UL Style 1429
Ētahi Ingoa Q1425978 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Te roa 100.0' (30.5m)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tae White
Tae (Whakangungu) Te Poaka 0.010" (0.25mm) Tae (Whakanui) Nga mea Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated
Tae (Whakanoho) Taimana 0.046" (1.17mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 24 AWG Hook-Up Wire 19/36 White 600V 100.0' (30.5m) Whakahaere Tae 19/36