DTS26W25-24PA-LC
Hua Hua
Tau Wae: DTS26W25-24PA-LC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN
Ngā Rauemi: DTS26W25-24PA-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS26W25-24PA-LC
Tau Wae DTS26W25-24PA-LC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2512 pcs Pepa Raraunga DTS26W25-24PA-LC.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 12 (12), 16 (12) Whakamahi Shielded
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Ētahi Ingoa DDTS26W25-24PA-LC
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 24
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS26W25-24PA-LC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-24 Kōkuhu Rauemi Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Kei roto - Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakaahua nui 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Whakaahuatanga CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN
I teie nei - Max / Whakapā Threaded Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.890" (48.01mm)
Ko te Hononga Nuturu Chromate over Cadmium Hoahoa Whakapā Plastic
Whakaaetanga Mea A Momo Hononga Plug Housing
Rauemi Ara -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DTS26W25-24PAC021
DTS26W25-24PAC021
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: PLUG ASSY
I roto i te taonga: 1680 pcs
Tikiake: DTS26W25-24PAC021.pdf
RFQ
DTS26W25-24PA
DTS26W25-24PA
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP