DTS26W15-19HA
Hua Hua
Tau Wae: DTS26W15-19HA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 19POS STRGHT W/PINS
Ngā Rauemi: DTS26W15-19HA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS26W15-19HA
Tau Wae DTS26W15-19HA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 19POS STRGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2145 pcs Pepa Raraunga DTS26W15-19HA.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDTS26W15-19HA
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS26W15-19HA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 15-19 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 19POS STRGHT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded