DTS26F25-43HB
Hua Hua
Tau Wae: DTS26F25-43HB
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 43POS STRGHT W/PINS
Ngā Rauemi: DTS26F25-43HB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS26F25-43HB
Tau Wae DTS26F25-43HB Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 43POS STRGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1518 pcs Pepa Raraunga DTS26F25-43HB.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDTS26F25-43HB
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 43
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS26F25-43HB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-43 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 43 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 43POS STRGHT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded