DTS26F25-19SB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DTS26F25-19SB
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Ngā Rauemi: DTS26F25-19SB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 984 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 984 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS26F25-19SB
Tau Wae DTS26F25-19SB Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 984 pcs Pepa Raraunga DTS26F25-19SB.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDTS26F25-19SB
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS26F25-19SB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-19 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Whakatauranga onamata 23A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea B Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DTS26F25-19SB-LC
DTS26F25-19SB-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT