DTS24W25-29PC
Hua Hua
Tau Wae: DTS24W25-29PC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 29POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: DTS24W25-29PC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS24W25-29PC
Tau Wae DTS24W25-29PC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 29POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1579 pcs Pepa Raraunga DTS24W25-29PC.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDTS24W25-29PC
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 29
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS24W25-29PC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-29 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 29POS JAM NUT W/PINS
Whakatauranga onamata 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded