DTS24W15-15AN
Hua Hua
Tau Wae: DTS24W15-15AN
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS PIN
Ngā Rauemi: DTS24W15-15AN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS24W15-15AN
Tau Wae DTS24W15-15AN Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2602 pcs Pepa Raraunga DTS24W15-15AN.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 16 (1), 20 (14) Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Ētahi Ingoa DDTS24W15-15AN
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 15
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS24W15-15AN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 15-15 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 15 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Whakaahuatanga CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS PIN