DTS24F25-61PN
Hua Hua
Tau Wae: DTS24F25-61PN
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 61POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: DTS24F25-61PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS24F25-61PN
Tau Wae DTS24F25-61PN Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 61POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1331 pcs Pepa Raraunga DTS24F25-61PN.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDTS24F25-61PN
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 61
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS24F25-61PN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-61 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 61POS JAM NUT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DTS24F25-61PE-6149
DTS24F25-61PE-6149
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: JAM NUT RECEPTACLE
I roto i te taonga: 2233 pcs
Tikiake: DTS24F25-61PE-6149.pdf
RFQ
DTS24F25-61PE
DTS24F25-61PE
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP