DTS24F25-29SC
Hua Hua
Tau Wae: DTS24F25-29SC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT
Ngā Rauemi: DTS24F25-29SC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS24F25-29SC
Tau Wae DTS24F25-29SC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1080 pcs Pepa Raraunga DTS24F25-29SC.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDTS24F25-29SC
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 29
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS24F25-29SC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-29 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT
Whakatauranga onamata 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded