DTS24F25-24HA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DTS24F25-24HA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 24POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: DTS24F25-24HA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS24F25-24HA
Tau Wae DTS24F25-24HA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 24POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1356 pcs Pepa Raraunga DTS24F25-24HA.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDTS24F25-24HA
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS24F25-24HA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-24 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 24POS JAM NUT W/PINS
Whakatauranga onamata 13A, 23A I teie nei - Max / Whakapā Threaded