DTS24F25-24AB
Hua Hua
Tau Wae: DTS24F25-24AB
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT JAM NUT 24POS PIN
Ngā Rauemi: DTS24F25-24AB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS24F25-24AB
Tau Wae DTS24F25-24AB Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT JAM NUT 24POS PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1542 pcs Pepa Raraunga DTS24F25-24AB.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 12 (12), 16 (12) Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa DDTS24F25-24AB
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 24
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS24F25-24AB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-24 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Whakaahuatanga CONN HSG RCPT JAM NUT 24POS PIN