DTS24F21-16PN-LC
Hua Hua
Tau Wae: DTS24F21-16PN-LC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS PIN
Ngā Rauemi: DTS24F21-16PN-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS24F21-16PN-LC
Tau Wae DTS24F21-16PN-LC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1755 pcs Pepa Raraunga DTS24F21-16PN-LC.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 16 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa DDTS24F21-16PN-LC
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 16
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS24F21-16PN-LC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-16 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Whakaahuatanga CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS PIN