DTS24F17-26BE
Hua Hua
Tau Wae: DTS24F17-26BE
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT JAM NUT 26POS SKT
Ngā Rauemi: DTS24F17-26BE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS24F17-26BE
Tau Wae DTS24F17-26BE Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT JAM NUT 26POS SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1867 pcs Pepa Raraunga DTS24F17-26BE.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Female Sockets
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa DDTS24F17-26BE
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 26
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS24F17-26BE
Kua whakaratohia te Taimana Nui 17-26 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Whakaahuatanga CONN HSG RCPT JAM NUT 26POS SKT