DTS24F15-19PB-LC
Hua Hua
Tau Wae: DTS24F15-19PB-LC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS PIN
Ngā Rauemi: DTS24F15-19PB-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS24F15-19PB-LC
Tau Wae DTS24F15-19PB-LC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1667 pcs Pepa Raraunga DTS24F15-19PB-LC.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa DDTS24F15-19PB-LC
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS24F15-19PB-LC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 15-19 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Whakaahuatanga CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS PIN
I teie nei - Max / Whakapā Threaded Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu Electroless Nickel Hoahoa Whakapā Plastic
Whakaaetanga Mea B Momo Hononga Receptacle Housing
Rauemi Ara Bulkhead - Front Side Nut
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DTS24F15-19PC-6149
DTS24F15-19PC-6149
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: JAM NUT RECEPTACLE
I roto i te taonga: 2486 pcs
Tikiake: DTS24F15-19PC-6149.pdf
RFQ
DTS24F15-19PC
DTS24F15-19PC
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP