DTS20W25-43SC
Hua Hua
Tau Wae: DTS20W25-43SC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 43POS FLANGE W/SKT
Ngā Rauemi: DTS20W25-43SC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 909 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 909 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS20W25-43SC
Tau Wae DTS20W25-43SC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 43POS FLANGE W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 909 pcs Pepa Raraunga DTS20W25-43SC.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDTS20W25-43SC
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 43
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS20W25-43SC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-43 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 43POS FLANGE W/SKT
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded