DTS20W25-24PC
Hua Hua
Tau Wae: DTS20W25-24PC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 24POS FLANGE W/PINS
Ngā Rauemi: DTS20W25-24PC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS20W25-24PC
Tau Wae DTS20W25-24PC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 24POS FLANGE W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1284 pcs Pepa Raraunga DTS20W25-24PC.pdf
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDTS20W25-24PC
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS20W25-24PC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-24 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 24POS FLANGE W/PINS
Whakatauranga onamata 13A, 23A I teie nei - Max / Whakapā Threaded