DTS20W25-24PA
Hua Hua
Tau Wae: DTS20W25-24PA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 24POS FLANGE W/PINS
Ngā Rauemi: DTS20W25-24PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS20W25-24PA
Tau Wae DTS20W25-24PA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 24POS FLANGE W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1540 pcs Pepa Raraunga DTS20W25-24PA.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDTS20W25-24PA
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS20W25-24PA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-24 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 24POS FLANGE W/PINS
Whakatauranga onamata 13A, 23A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea A Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DTS20W25-24PB-6149 [V001]
DTS20W25-24PB-6149 [V001]
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RECP ASSY
I roto i te taonga: 2968 pcs
Tikiake: DTS20W25-24PB-6149 [V001].pdf
RFQ
DTS20W25-24PA-6149 [V001]
DTS20W25-24PA-6149 [V001]
Whakaahuatanga: RECP ASSY
I roto i te taonga: 2761 pcs
Tikiake: DTS20W25-24PA-6149 [V001].pdf
RFQ
DTS20W25-24JD [V001]
DTS20W25-24JD [V001]
Tikiake: DTS20W25-24JD [V001].pdf
DTS20W25-24PA-LC
DTS20W25-24PA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT
Tikiake: DTS20W25-24PA-LC.pdf
DTS20W25-24JN
DTS20W25-24JN
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP