DTS20W23-55PA
Hua Hua
Tau Wae: DTS20W23-55PA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS
Ngā Rauemi: DTS20W23-55PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS20W23-55PA
Tau Wae DTS20W23-55PA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1721 pcs Pepa Raraunga DTS20W23-55PA.pdf
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDTS20W23-55PA
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 55
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS20W23-55PA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-55 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea A Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DTS20W23-55PA-6149 [V001]
DTS20W23-55PA-6149 [V001]
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RECP ASSY
I roto i te taonga: 3158 pcs
Tikiake: DTS20W23-55PA-6149 [V001].pdf
RFQ
DTS20W23-55PA [V001]
DTS20W23-55PA [V001]
Whakaahuatanga: RECP ASSY
I roto i te taonga: 1851 pcs
Tikiake: DTS20W23-55PA [V001].pdf
RFQ
DTS20W23-55PAC021
DTS20W23-55PAC021
Tikiake: DTS20W23-55PAC021.pdf
DTS20W23-55PA-6149
DTS20W23-55PA-6149
Whakaahuatanga: SQUARE FLANGE RECEPTACLE
Tikiake: DTS20W23-55PA-6149.pdf
DTS20W23-55PA3028
DTS20W23-55PA3028
Whakaahuatanga: DTS20W23-55PA-3028
Tikiake: DTS20W23-55PA3028.pdf
DTS20W23-55PA-LC
DTS20W23-55PA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Tikiake: DTS20W23-55PA-LC.pdf
DTS20W23-55JN [V001]
DTS20W23-55JN [V001]
Tikiake: DTS20W23-55JN [V001].pdf
DTS20W23-55JN
DTS20W23-55JN
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Tikiake: DTS20W23-55JN.pdf
DTS20W23-55JE [V001]
DTS20W23-55JE [V001]
Tikiake: DTS20W23-55JE [V001].pdf
DTS20W23-55JE
DTS20W23-55JE
I roto i te taonga: 941 pcs
Tikiake: DTS20W23-55JE.pdf
DTS20W23-55JD
DTS20W23-55JD
I roto i te taonga: 877 pcs
Tikiake: DTS20W23-55JD.pdf
DTS20W23-55JD [V001]
DTS20W23-55JD [V001]
Tikiake: DTS20W23-55JD [V001].pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel