DTS20W23-55HN
Hua Hua
Tau Wae: DTS20W23-55HN
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS
Ngā Rauemi: DTS20W23-55HN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS20W23-55HN
Tau Wae DTS20W23-55HN Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1411 pcs Pepa Raraunga DTS20W23-55HN.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDTS20W23-55HN
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 55
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS20W23-55HN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-55 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DTS20W23-55JC
DTS20W23-55JC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN RCPT 55POS FLANGE W/SKT
I roto i te taonga: 1288 pcs
Tikiake: DTS20W23-55JC.pdf
RFQ
DTS20W23-55JA
DTS20W23-55JA
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP