DTS20W23-55HA
Hua Hua
Tau Wae: DTS20W23-55HA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS
Ngā Rauemi: DTS20W23-55HA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS20W23-55HA
Tau Wae DTS20W23-55HA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1072 pcs Pepa Raraunga DTS20W23-55HA.pdf
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDTS20W23-55HA
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 55
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS20W23-55HA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-55 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea A Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DTS20W23-55BE
DTS20W23-55BE
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT