DTS20W23-53HE
Hua Hua
Tau Wae: DTS20W23-53HE
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 53POS FLANGE W/PINS
Ngā Rauemi: DTS20W23-53HE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS20W23-53HE
Tau Wae DTS20W23-53HE Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 53POS FLANGE W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1199 pcs Pepa Raraunga DTS20W23-53HE.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDTS20W23-53HE
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 53
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS20W23-53HE
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-53 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 53POS FLANGE W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea E Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DTS20W23-53HD
DTS20W23-53HD
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN RCPT 53POS FLANGE W/PINS
I roto i te taonga: 1258 pcs
Tikiake: DTS20W23-53HD.pdf
RFQ
DTS20W23-53HD [V001]
DTS20W23-53HD [V001]
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RECP ASSY
I roto i te taonga: 1976 pcs
Tikiake: DTS20W23-53HD [V001].pdf
RFQ
DTS20W23-53JA [V001]
DTS20W23-53JA [V001]
Whakaahuatanga: RECP ASSY
Tikiake: DTS20W23-53JA [V001].pdf
DTS20W23-53JA
DTS20W23-53JA
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP