DTS20W21-39SB
Hua Hua
Tau Wae: DTS20W21-39SB
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 39POS FLANGE W/SKT
Ngā Rauemi: DTS20W21-39SB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS20W21-39SB
Tau Wae DTS20W21-39SB Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 39POS FLANGE W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1301 pcs Pepa Raraunga DTS20W21-39SB.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDTS20W21-39SB
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 39
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS20W21-39SB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-39 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 39POS FLANGE W/SKT
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea B Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DTS20W21-39SAC021
DTS20W21-39SAC021
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RECP ASSY
I roto i te taonga: 1744 pcs
Tikiake: DTS20W21-39SAC021.pdf
RFQ
DTS20W21-39SBC021
DTS20W21-39SBC021
Whakaahuatanga: RECP ASSY
I roto i te taonga: 1596 pcs
Tikiake: DTS20W21-39SBC021.pdf
RFQ
DTS20W21-39SB-6149 [V001]
DTS20W21-39SB-6149 [V001]
Tikiake: DTS20W21-39SB-6149 [V001].pdf
DTS20W21-39SA-3028
DTS20W21-39SA-3028
Whakaahuatanga: DTS20W21-39SA-3028
Tikiake: DTS20W21-39SA-3028.pdf
DTS20W21-39SA-LC
DTS20W21-39SA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Tikiake: DTS20W21-39SA-LC.pdf
DTS20W21-39SB3028
DTS20W21-39SB3028
Whakaahuatanga: DTS20W21-39SB-3028
Tikiake: DTS20W21-39SB3028.pdf
DTS20W21-39SB-LC
DTS20W21-39SB-LC
Tikiake: DTS20W21-39SB-LC.pdf
DTS20W21-39SB [V001]
DTS20W21-39SB [V001]
Tikiake: DTS20W21-39SB [V001].pdf
DTS20W21-39SA-6149 [V001]
DTS20W21-39SA-6149 [V001]
Tikiake: DTS20W21-39SA-6149 [V001].pdf
Whakaahuatanga: SQUARE FLANGE RECEPTACLE
Tikiake: DTS20W21-39SA-6149.pdf
DTS20W21-39SA [V001]
DTS20W21-39SA [V001]
Tikiake: DTS20W21-39SA [V001].pdf
DTS20W21-39SB-6149
DTS20W21-39SB-6149
Tikiake: DTS20W21-39SB-6149.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel